Zoekresultaten
Maatschappelijke dialoog megastallen niet voor burgers
Peiling Motivaction: Burgers voelen zich niet gehoord door Bleker in dialoog megastallen.
Meer vertrouwen economisch beleid
Het vertrouwen van de Nederlandse bevolking in de aanpak van het kabinet van de economie is fors gestegen. Van de Nederlanders denkt 23 procent dat het kabinetsbeleid de economie geen goed doet. Vorig jaar was dat nog 51 procent.
Mobiel internet neemt hoge vlucht
De vraag naar mobiele diensten zal de komende vijf jaar groeien. Dat blijkt uit twee onderzoeken die het ministerie van Economische Zaken heeft laten verrichten.
'Mobiel internet pas in 2010 gemeengoed'
De vraag naar mobiele diensten zal de komende vijf jaar groeien. Dat blijkt uit twee onderzoeken die het ministerie van Economische Zaken heeft laten verrichten.
Ommezwaai Financien goede zaak
De afschaffing van de Nederlandse vennootschapsbelasting is in zicht gekomen. Binnen de Europese Unie lijkt draagvlak te ontstaan voor een geharmoniseerde Europese winstbelasting. Het Nederlandse ministerie van Financien is 180 graden gedraaid en wil nu wel meedoen met een Europese pilot.







