Toegankelijkheid

Carolien de Groot

Manager Quality
"Ik zorg dat het kwaliteitssysteem aan de eisen van de norm blijft voldoen en ik verbeter processen afhankelijk van veranderingen in de organisatie."
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Carolien de Groot

Manager Quality

"Ik zorg dat het kwaliteitssysteem aan de eisen van de norm blijft voldoen en ik verbeter processen afhankelijk van veranderingen in de organisatie."

Als kwaliteitsmanager zorg ik voor het bewaken van processen en de samenhang daartussen, en tevens voor de kwaliteitsborging en de verbetering van de processen. Ik ben verantwoordelijk voor het opzetten en implementeren van kwaliteitszorgsystemen.

Ik vind het belangrijk dat kwaliteit ontwikkeld en gerealiseerd wordt in interactie met de medewerkers. Kwaliteit moet door de medewerkers zelf gemaakt en gedragen worden en ik wil hen daarin graag ondersteunen.

Oorspronkelijk opgeleid als psycholoog, ben ik na een omscholing bedrijven gaan begeleiden naar certificering.


Actualiteiten

Wapenindustrie is weer booming business

Irene Zondervan
09 mei 2023

Drie manieren om consumenten mee te krijgen in jouw duurzame missie

Lieke Bos
13 april 2023

Wie stapt in de wondere wereld van immersive experiences?

Daan Damen
31 maart 2023
Neem contact met ons op



Copyright ©2023 Motivaction International. All Rights Reserved