Toegankelijkheid

Skip to main content

‘Veel spijt over geldafspraken na scheiding’

05 april 2019

Meer dan de helft van de mensen die in de afgelopen drie jaar zijn gescheiden, heeft spijt van de afspraken die daarbij gemaakt zijn.

Ruim 40 procent had achteraf de financiën anders willen regelen. Dat stelt Motivaction na een onderzoek in opdracht van verzekeraar Aegon en de vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediators (vFAS).

In Nederland eindigt ongeveer één op de drie huwelijken in een scheiding. Zowel mannen als vrouwen geven aan dat de angst voor financiële gevolgen hun grootste zorg is bij een leven na een scheiding. Vier op de tien mensen schakelen echter geen hulp in. Vaak weten zij niet waar ze moeten beginnen of bij wie ze terechtkunnen voor hulp.

Aegon lanceert een financiële vooruitblik bij scheiden. Die moet mensen inzicht geven in hun financiële situatie na de scheiding. Voor die dienst kreeg de verzekeraar advies van onder meer de vFAS en het Nationaal Instituut voor Budgetvoorlichting.

Bron: De Limburger, 04.04.2019

Deel dit artikel

Vragen?
Jorn Lingsma

Email
Functie Senior Research Consultant
Telefoon +31 (0)20 589 82 33


Gerelateerde artikelen

Partnerpensioen verdient meer aandacht

Irene Zondervan
04 februari 2019

Nieuwsbrief juli: Motivaction wint 'Bureau van 't jaar 2024' bij Data & Insights Awards!

Karine Bloem
09 juli 2024

Diversiteit en inclusie op de werkvloer: Motivaction tekent Charter Diversiteit

Pieter Paul Verheggen
25 november 2021

Ontwikkeling medewerkers grootste personele uitdaging voor mkb-werkgevers

Kevin Hengstz
11 juli 2018
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency