Toegankelijkheid

Skip to main content

Motivaction supports de Global Poll op US Elections

07 september 2016

Global Poll is de eerste mondiale publieke poll voor de Amerikaanse presidentsverkiezingen in 2016. De peiling betrekt bijna 75% van de wereldbevolking in 50 landen. De poll wordt in ieder land uitgevoerd door gerenommeerde enquêteurs. Motivaction heeft de data voor Nederland aangeleverd.

 

De poll biedt inzicht in de ontwikkelingen, actuele resultaten en analyses van verschillende vraagstukken rondom de verkiezingen. Op welke manier denken landen bijvoorbeeld beïnvloed te worden door de uitslag van de Amerikaanse verkiezingen?

 

Deel dit artikel

Vragen?
Pieter Paul Verheggen

Email
Functie Algemeen Directeur
Telefoon +31 (0)20 589 83 83


Gerelateerde artikelen

Airbnb ten spijt: hotels nog steeds favoriete accommodatie van Nederlanders

Maartje Rooker
27 augustus 2018

35% van de thuiswerkende medewerkers vindt dat de samenwerking achteruit holt

Ester Koot
08 april 2020

De eerste haarscheurtjes in brede welvaart worden zichtbaar

Rob Doornbos
30 juli 2020

Basishouding van meeste omwonenden over Eindhoven Airport blijft positief

Jeroen Senster
11 maart 2021
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.



Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency