Toegankelijkheid

Skip to main content

Motivaction supports de Global Poll op US Elections

07 september 2016

Global Poll is de eerste mondiale publieke poll voor de Amerikaanse presidentsverkiezingen in 2016. De peiling betrekt bijna 75% van de wereldbevolking in 50 landen. De poll wordt in ieder land uitgevoerd door gerenommeerde enquêteurs. Motivaction heeft de data voor Nederland aangeleverd.

 

De poll biedt inzicht in de ontwikkelingen, actuele resultaten en analyses van verschillende vraagstukken rondom de verkiezingen. Op welke manier denken landen bijvoorbeeld beïnvloed te worden door de uitslag van de Amerikaanse verkiezingen?

 

Deel dit artikel

Vragen?
Pieter Paul Verheggen

Email
Functie Algemeen Directeur
Telefoon +31 (0)20 589 83 83


Gerelateerde artikelen

Nederlander wil duurzame tonijn maar weet niet hoe

Els van der Velden
06 mei 2019

Wat doen Nederlanders met hun vakantiegeld?

Paloma Bunck
14 juli 2023

Salariskloof lijkt groter te worden, vrouwen alsnog positiever over arbeidsmarkt

Ester Koot
14 juni 2019

Zo komen Nederlandse millennials de kerstdagen door

Jeroen Senster
12 december 2018
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency