Toegankelijkheid

Skip to main content

Motivaction supports de Global Poll op US Elections

07 september 2016

Global Poll is de eerste mondiale publieke poll voor de Amerikaanse presidentsverkiezingen in 2016. De peiling betrekt bijna 75% van de wereldbevolking in 50 landen. De poll wordt in ieder land uitgevoerd door gerenommeerde enquêteurs. Motivaction heeft de data voor Nederland aangeleverd.

 

De poll biedt inzicht in de ontwikkelingen, actuele resultaten en analyses van verschillende vraagstukken rondom de verkiezingen. Op welke manier denken landen bijvoorbeeld beïnvloed te worden door de uitslag van de Amerikaanse verkiezingen?

 

Deel dit artikel

Vragen?
Pieter Paul Verheggen

Email
Functie Algemeen Directeur
Telefoon +31 (0)20 589 83 83


Gerelateerde artikelen

Weer meer mensen met obesitas, helft 20-plussers te zwaar

Karin Lammers
05 maart 2024

Toenemend optimisme bij ondernemers

Rob Doornbos
23 juni 2020

Uitgezocht🎙️: Het geheim van een succesvolle tango op de werkvloer

Ester Koot
26 oktober 2023

‘Als medisch specialisten hebben we inspraak op de nieuwe pensioenregeling’

Jorn Lingsma
25 november 2021
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency