Toegankelijkheid

Skip to main content

Motivaction draagt bij aan unieke oproep tot vriendschap door religieuze leiders

16 juni 2017

Op 14 juni deden de meest prominente leiders van de grootste religies ter wereld een gezamenlijke oproep aan mensen wereldwijd om zich te verenigen en vrienden te maken over godsdiensten heen. De verklaring is bedoeld om sociale spanning te verminderen door het stimuleren van interpersoonlijk contact tussen mensen van verschillende geloven. De oproep wordt gedaan door paus Franciscus, de grootmoefti van Egypte, opperrabbijn Jonathan Sacks, de Dalai Lama, de oecumenische Patriarch Bartholomew I, Sri Sri Ravi Shankar en vele anderen.

 

In samenwerking met Havas Lemz en het Elijah Interfaith Institute heeft Motivaction bijgedragen met een rapport op basis van het wereldwijde Glocalities onderzoek en een video interview op basis van de resultaten. De video met de oproep van de religieuze leiders, het onderzoeksrapport, het persbericht en diverse artikelen over het initiatief vind je op glocalities.com.

 

Deel dit artikel

Vragen?

Gerelateerde artikelen

Klimaatpolitiek is inkomenspolitiek

Gerard van der Werf
18 januari 2019

Zo werken de anderhalve meter sessies van Motivaction

Amber Porsius
23 juni 2020

Regionale omroepen doen het nog steeds goed bij oudere doelgroep

Jeroen Senster
06 juli 2018

EK 2021: van code geel naar licht oranje

Natascha Schippers
23 juni 2021
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency