Toegankelijkheid

Skip to main content

Meten van sentiment bij medewerkers op afstand

12 januari 2021
Verschillende vaccins zijn in aantocht, maar versoepeling van de huidige lockdown lijkt nog niet mogelijk. Business as usual blijft dus nog ver weg. Voor veel werkenden zal contact met collega’s en leidinggevenden ook de komende maanden nog op afstand plaatsvinden. Even langslopen om te vragen hoe het gaat, zit er nog niet in. Daarom blijft het ook in 2021 noodzaak voor werkgevers om de vinger aan de pols te houden bij hun remote workers.
 

In deze aflevering is Ester Koot te gast. Ze is research consultant bij onderzoeksbureau Motivaction in het team Sparkey dat zich specifiek richt op HR-onderzoek. Al sinds april doet Motivaction herhaaldelijk het nationaal corona-onderzoek dat inzicht geeft in hoe medewerkers én werkgevers het werken in tijden van corona ervaren. Aan de hand van deze onderzoeken vertelt Ester wat werkgevers en HR kunnen doen om het sentiment van hun medewerkers op afstand te volgen én hoe ze dat positief kunnen beïnvloeden.

Ester Koot is ook keynote spreker op het online congres Word HR Verschilmaker in 2021, dat HR Academy op 21 januari organiseert.

Deel dit artikel

Vragen?
Ester Koot

Email
Functie Senior strategy consultant HRM
Telefoon +31 (0)20 589 82 36


Gerelateerde artikelen

Weet realtime de bezoekersaantallen in uw binnenstad

Huib Lubbers
16 oktober 2023

Je tuin als wapen tegen hitte, droogte en hoosbuien: wat vinden tuinbezitters?

Cecilia Keuchenius
01 april 2021

Lesprogramma nijntje Beweegdiploma, een waar succes

Jeroen Senster
01 juni 2023

Motivaction opnieuw als beste beoordeeld voor kwantitatief communicatieonderzoek Rijksoverheid

Bram van der Lelij
23 november 2020
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.



Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency