Toegankelijkheid

Skip to main content

Uitgezocht🎙️: Het geheim van een succesvolle tango op de werkvloer

26 oktober 2023

Bij Motivaction doen wij onderzoek naar de drijfveren en het gedrag van Nederlanders. Onze onderzoekers halen de onderste steen boven. Tijd om die rollen eens om te draaien. In deze podcast onderwerpen wij onze experts aan een vragenvuur over de laatste ontwikkelingen, zodat jij je business kunt laten groeien en impact kunt maken.

 

Aflevering 2: Het geheim van een succesvolle tango op de werkvloer

We spreken met Ester Koot, onze expert op het gebied van HRM-onderzoek. Ester vertelt over het imago van werkgevers en hoe je ervoor kunt zorgen dat de goede mensen niet weglopen bij jouw organisatie. It takes two to tango. Hoe geef je aandacht aan de medewerkers die al langer in jouw organisatie werken en hoe houd je ze binnen?

 

 Luister de podcast via Spotify en Springcast

Shownotes

Benieuwd wat datagedreven HRM-ondezoek voor jou organisatie en medewerkers kan doen? Kijk dan voor meer informatie op de website van Sparkey: https://sparkey.nl/

De WorkProfiler is ons unieke HR-segmentatiemodel dat zes verschillende typen werknemers onderscheidt. De WorkProfiler geeft informatie over de drijfveren en voorkeuren van je werknemersdoelgroep. Met de inzichten uit het model weet jij precies welke mensen jij in huis hebt en welke werknemersgroepen bij jouw organisatie en cultuur passen. Je kunt zo beter aansluiten op de behoeften van je (toekomstige) medewerkers en stappen zetten naar een effectiever datagedreven HR-beleid.

Doe de test hier:

https://sparkey.nl/wat-we-doen/workprofiler/

Deel dit artikel

Vragen?
Ester Koot

Email
Functie Senior strategy consultant HRM
Telefoon +31 (0)20 589 82 36

Email
Functie Marketing Communicatie Manager
Telefoon +31 20 58 98 379


Gerelateerde artikelen

Hoe werk je als kwalitatief onderzoeker in tijden van corona?

Henriët Hensen
11 mei 2020

Non-binaire personen voelen zich drie keer vaker onveilig

André Kamphuis
27 juli 2023

Onderzoek naar zorgplicht kredietverstrekkers legt behoefte bloot

Rob Doornbos
17 april 2018

'Mij nie appen!', is de dringende boodschap voor afzenders

Bram van der Lelij
27 september 2022
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.



Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency