Toegankelijkheid
Terug naar hoofdinhoud

Zijn Nederlanders een held met hun geld?

25 maart 2019

In de Week van het Geld leren leerlingen op school omgaan met geld. Door kinderen al jong om te leren gaan met geld, wordt de basis gelegd voor financiële zelfredzaamheid op volwassen leeftijd.

Maar ook onder volwassenen is goed omgaan met je geld geen vanzelfsprekendheid. Daarom grijpen we het thema "Ben jij een held met je geld?" graag aan om eens te kijken hoe Nederlanders hun uitgaven beheren.

Gemiddeld geven Nederlanders zichzelf een degelijke 7,5 voor onze omgang met geld. Hun eigen financiën regelen gaat ook prima: maar liefst 90% zegt hier toe in staat te zijn.

Wil je weten wat Nederlanders nog meer vinden van hun geldzaken? Vergroot de infographic hier onder door er op te klikken!

Neem voor meer informatie over financiële zelfredzaamheid contact op met Rob Doornbos of Anna Newen.

 

 

 

Deel dit artikel

Vragen?
Rob Doornbos

Rob Doornbos

Email
Functie Senior Research Consultant
Telefoon +31 (0)20 589 82 35


Gerelateerde artikelen
Sinterklaas onderzoek 2018

Sint stoïcijns onder rumoer rond zijn staf

Bart Rentenaar
28 november 2019
Meer zorgen om terrorisme

Nederlanders maken zich meer zorgen om terrorisme

Cecilia Keuchenius
15 november 2018

Vegetarisch eten onder druk

Anniek van Dooren
27 juli 2023

Kinderen sporten veel te weinig

Jeroen Senster
22 december 2023
Neem contact met ons op
reCAPTCHA *
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

reCHAPTCHA *
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency