Toegankelijkheid

Skip to main content

Zijn Nederlanders een held met hun geld?

25 maart 2019

In de Week van het Geld leren leerlingen op school omgaan met geld. Door kinderen al jong om te leren gaan met geld, wordt de basis gelegd voor financiële zelfredzaamheid op volwassen leeftijd.

Maar ook onder volwassenen is goed omgaan met je geld geen vanzelfsprekendheid. Daarom grijpen we het thema "Ben jij een held met je geld?" graag aan om eens te kijken hoe Nederlanders hun uitgaven beheren.

Gemiddeld geven Nederlanders zichzelf een degelijke 7,5 voor onze omgang met geld. Hun eigen financiën regelen gaat ook prima: maar liefst 90% zegt hier toe in staat te zijn.

Wil je weten wat Nederlanders nog meer vinden van hun geldzaken? Vergroot de infographic hier onder door er op te klikken!

Neem voor meer informatie over financiële zelfredzaamheid contact op met Rob Doornbos of Anna Newen.

 

 

 

Deel dit artikel

Vragen?
Rob Doornbos

Email
Functie Senior Research Consultant
Telefoon +31 (0)20 589 82 35


Gerelateerde artikelen

Hoe blijf je (mentaal) fit tijdens de coronacrisis?

Karin Lammers
11 februari 2021

Motivaction en 2Basics gaan samen wereld van eSports in kaart brengen

Jeroen Senster
11 januari 2018

Van wendbaar navigeren tot vastberaden vooruitkijken: een beknopte terug- en vooruitblik

Karel Slootman
04 januari 2024

Draagvlakmonitor: ruime voldoende voor Defensie

Karel Slootman
26 september 2019
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency