Toegankelijkheid

Skip to main content

Podcast: verwachtingen van klanten en consumenten

23 december 2021

In de tweede aflevering van ‘Een Waardevolle Digitale Dienstverlening’ kijken we naar veranderende wensen en verwachtingen van klanten en consumenten. Nieuwe generaties hebben andere wensen dan oudere. Waar hebben klanten behoefte aan in de toegang tot financiële diensten? En wat betekent dat voor pensioenfondsen?

We bespreken het met Irene Zondervan, Senior Strategy Consultant bij Motivaction en Ruud Lahr, Marketing Manager bij Blue Sky Group.

 

Beluister de podcast hier!

 

Bron: BNR.nl

Deel dit artikel

Vragen?
Irene Zondervan

Email
Functie Senior Strategy Consultant
Telefoon +31 (0)20 589 83 83


Gerelateerde artikelen

65% van de Nederlanders heeft een droge huid door het vele handen wassen en 1 op de 3 verzorgt de huid niet, ondanks dat 30% kloven heeft

Seth Schaafsma
14 april 2020

SPIL: een nieuw mediaplatform voor en door jongeren

Lex van Meurs
18 juni 2025

Managers willen hun feedback en coaching skills verbeteren

Jeroen Senster
05 juli 2019

In gesprek met... Ester Koot

Ester Koot
18 december 2020
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.



Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency