Toegankelijkheid

Skip to main content

Podcast: verwachtingen van klanten en consumenten

23 december 2021

In de tweede aflevering van ‘Een Waardevolle Digitale Dienstverlening’ kijken we naar veranderende wensen en verwachtingen van klanten en consumenten. Nieuwe generaties hebben andere wensen dan oudere. Waar hebben klanten behoefte aan in de toegang tot financiële diensten? En wat betekent dat voor pensioenfondsen?

We bespreken het met Irene Zondervan, Senior Strategy Consultant bij Motivaction en Ruud Lahr, Marketing Manager bij Blue Sky Group.

 

Beluister de podcast hier!

 

Bron: BNR.nl

Deel dit artikel

Vragen?
Irene Zondervan

Irene Zondervan

Email
Functie Senior Strategy Consultant
Telefoon +31 (0)20 589 83 83


Gerelateerde artikelen

Bezinning of alles even achter je laten? Hoe twee doelgroepen na ruim een jaar corona verschillen in hun blik op vakanties.

Cecilia Keuchenius
19 mei 2021

Olympische Spelen: interesse en betrokkenheid komen langzaam op gang

Jeroen Senster
22 juli 2021

Korting op de zorgpremie voor mensen met een gezonde leefstijl, hoe denken Nederlanders erover?

Marcel Voorn
25 april 2024

Vrijetijdsbesteding van de vijf Vrijetijdsprofielen tijdens de coronacrisis

Maartje Rooker
01 juli 2020
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency