Toegankelijkheid

Skip to main content

Wat is het mediagedrag van biculturele Nederlanders?

07 september 2016

07.09.2016 - Nederland telt bijna 3,8 miljoen consumenten die onder de CBS-definitie ‘allochtoon’ vallen: burgers met ten minste een in het buitenland geboren ouder. Iemand met twee in Nederland geboren ouders is een autochtoon. Maar deze laatste groep omvat ook veel consumenten met twee in ons land geboren ouders van buitenlandse afkomst. Het aantal consumenten dat zich in hun gedrag laat beïnvloeden door meer dan een cultuur, is daarmee ruim vier miljoen. Hoe kunt u hen bereiken?

Download hier het volledige artikel.


Bron: Rendement, september 2016
 

 

Deel dit artikel

Vragen?
André Kamphuis

Email 
Functie Senior Research Consultant
Telefoon +31 (0)20 589 82 66


Gerelateerde artikelen

Lockdown en leefstijl

Sander Metaal
02 augustus 2021

big-data-de-6-v-s-die-je-moet-bekijken-voor-belangrijke-inzichten

Seth Schaafsma
15 mei 2017

In 4 stappen naar een nieuw concept. Stap 2: insights omzetten naar bruikbare ideeën

Henriët Hensen
06 november 2019

Bonus is meestal geld en hangt af van financieel doel

Jeroen Senster
06 december 2021
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency