Toegankelijkheid
Financiële dienstverleners zitten in een rap veranderende en sterk competitieve omgeving. De ontwikkelingen die voor de consument aanleiding vormen om zich te (her)oriënteren op de eigen financiële situatie stapelen zich momenteel op. De hypotheekrente staat historisch laag. De onzekerheid over de hoogte van toekomstige pensioenuitkeringen neemt de komende jaren naar verwachting alleen maar verder toe. Ondertussen rammelen technologie- en internetbedrijven in grote getalen aan de poort, klaar om de financiële sector te veranderen en stelt de overheid zich steeds minder beschermend op. Je bent steeds meer op jezelf aangewezen en dat leidt bij de consument tot onrust en onzekerheid.
Hiermee bieden wij je de kans je kennis over de consument te vergroten via een online multiclient-onderzoek waarin wij de klantreis voor een financieel product in kaart brengen. Het stelt je in staat om aan de juiste knoppen te draaien om de consument te bereiken. Je hebt via een online dashboard de mogelijkheid om live mee te kijken in het dagelijks leven van de consument.
Eens per kwartaal organiseert Motivaction een e-Safari rondom een actuele ontwikkeling binnen één van de volgende domeinen:
De eerste e-Safari start op maandag 20 augustus met als centraal thema ‘Verzekeren tegen klimaatschade’.
Download voor meer informatie de brochure of neem contact met ons op.
Email i.zondervan@motivaction.nl
Functie Senior Research Consultant
Telefoon +31 (0)20 589 83 83
Email h.heinen@motivaction.nl
Functie Senior Research Consultant
Telefoon +31 (0)20 589 82 41
Copyright ©2023 Motivaction International. All Rights Reserved