Toegankelijkheid
Terug naar hoofdinhoud

Wietske Vos

Community Manager StemPunt

Wietske Vos

Community Manager StemPunt

Reputatie

Communicatie

StemPunt

Reputatie


Communicatie


Neuro

Bij StemPunt werk ik aan het beheren en laten groeien van de community. Mijn focus ligt op het onderhouden van contact met panelleden, het vergroten van hun betrokkenheid en het aantrekken en behouden van leden via social media en de helpdesk. Samen met het team zorgen we voor een actieve en betrokken community waarin leden zich gehoord en gewaardeerd voelen.

Sinds 2023 werk ik bij Motivaction. Ik begon als codeur en projectmedewerker en inmiddels deel ik, samen met een collega, de verantwoordelijkheid voor het onderhoud van het StemPuntpanel. Mijn achtergrond in Creative Business (HvA) en Communicatiewetenschap (UvA) komt hierbij goed van pas, en momenteel verdiep ik me met de master Persuasive Communication aan de UvA in hoe communicatie echt invloed kan hebben.

Actualiteiten

WK 2026: groot evenement, weinig Oranjekoorts

Jeroen Senster
03 juni 2026

AI groeit sneller dan het vertrouwen

Maaike Zijderveld
26 mei 2026

Respondenten aan het woord: wat hen motiveert om deel te nemen aan onderzoek

Mathilde van der Vorm
16 april 2026
Neem contact met ons op
reCAPTCHA *
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

reCHAPTCHA *
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency