Toegankelijkheid

Skip to main content

Nieuwsbrief Motivaction December 25': Terugblik 2025 & vooruitblik 2026: AI, data en de mens erachter

05 december 2025

Wist je dat ruim de helft van alle consumenten het belangrijk vindt dat kleding duurzaam is? Of dat bijna een derde van alle Nederlanders dit jaar Valentijnsdag vierde? Niet? Dan ben je bij onze nieuwsbrief aan het juiste adres!

We houden je graag om de maand op de hoogte van de nieuwste onderzoeken, laatste whitepapers en interessante events. Zo weet je precies wat er speelt.

Schrijf je hier in

 

Deel dit artikel

Vragen?
Karine Bloem

Email
Functie Content Marketeer
Telefoon +31 (0)20 58 98 224


Gerelateerde artikelen

35% van de thuiswerkende medewerkers vindt dat de samenwerking achteruit holt

Ester Koot
08 april 2020

Twaalf procent van Nederlanders wisselde afgelopen jaar van mobiele provider

Cecilia Keuchenius
12 november 2019

Een op drie bewuster bezig met gezondheid sinds corona

Marcel Voorn
19 oktober 2020

We moeten beter luisteren, vindt Nederland

Jeroen Senster
14 februari 2019
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency