Toegankelijkheid
Terug naar hoofdinhoud

‘Veel spijt over geldafspraken na scheiding’

05 april 2019

Meer dan de helft van de mensen die in de afgelopen drie jaar zijn gescheiden, heeft spijt van de afspraken die daarbij gemaakt zijn.

Ruim 40 procent had achteraf de financiën anders willen regelen. Dat stelt Motivaction na een onderzoek in opdracht van verzekeraar Aegon en de vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediators (vFAS).

In Nederland eindigt ongeveer één op de drie huwelijken in een scheiding. Zowel mannen als vrouwen geven aan dat de angst voor financiële gevolgen hun grootste zorg is bij een leven na een scheiding. Vier op de tien mensen schakelen echter geen hulp in. Vaak weten zij niet waar ze moeten beginnen of bij wie ze terechtkunnen voor hulp.

Aegon lanceert een financiële vooruitblik bij scheiden. Die moet mensen inzicht geven in hun financiële situatie na de scheiding. Voor die dienst kreeg de verzekeraar advies van onder meer de vFAS en het Nationaal Instituut voor Budgetvoorlichting.

Bron: De Limburger, 04.04.2019

Deel dit artikel

Vragen?
Jorn Lingsma

Jorn Lingsma

Email
Functie Senior Research Consultant
Telefoon +31 (0)20 589 82 33


Gerelateerde artikelen
Motivaction & 2Basics esports

Motivaction en 2Basics gaan samen wereld van eSports in kaart brengen

Jeroen Senster
11 januari 2018

Hoe ik leef is hoe ik fiets

André Kamphuis
25 september 2023

Nederlanders bezorgd over woningschade door klimaatverandering

Henk Heinen
23 januari 2025
kiezen middelbare school

Waar letten ouders op bij het kiezen van een middelbare school voor hun kind?

Maartje Rooker
24 juni 2020
Neem contact met ons op
reCAPTCHA *
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

reCHAPTCHA *
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency